Tworzymy TEKTURAKI...

BO BEZ NICH ŚWIAT BYŁBY NUDNY!

Mało jest na świecie miejsc tak miłych jak własny dom a w nim kreatywny świat dziecięcego uśmiechu, radości tworzenia. "TEKTURAKI", to powrót do prostych, dziecięcych, samodzielnych zabaw, takich, które sprawiają najwięcej radości.
Nie bardzo lubimy się z plastikiem, wierzymy w prostotę i kochamy naturę. Dlatego tworzymy "TEKTURAKI" - kreatywne zabawki z tektury.

Twoje dziecko lubi składać, kolorować, czy projektować, to z „TEKTURAKAMI” może stać się kim chce i bawić jak chce: na przykład „polecieć” w kosmos, lub „pojechać” na wycieczkę swoją własnoręcznie pomalowaną „furą” – i to w czterech ścianach dziecięcego pokoju lub na balkonie. 

A Ty, zmęczony Rodzicu, zrelaksuj się wreszcie, usiądź na kanapie z kubkiem ulubionej kawy lub herbaty i obserwuj w spokoju, jak radośnie i twórczo bawi się Twoje fantastyczne dziecko, chyba że, ta zabawa wciągnie i Ciebie 😉

"TEKTURAKI" stworzone zostały przez rodziców,
którzy po wykorzystaniu wszystkich metod zabawiania swoich dzieci podczas pandemii, zmęczeni nadmiarem bodźców, ponownie sięgnęli do źródła prostych, ale kreatywnych zabaw - wykorzystując karton.

Wigwam_zestaw_kolor_wizualizacja
U nas znajdziesz wykonane z najwyższą starannością, bezpieczne i ekologiczne tekturowe modele, dla młodszych i starszych dzieci.

Proste instrukcje pozwolą cieszyć się zabawkami już podczas ich składania.

Z pewnością, nieograniczona wyobraźnia Twojego dziecka, podsunie mu pomysły na oryginalne ozdobienie swoich dzieł.